Jump to content

Recommended Posts

taxi.jpg

Ви хочете швидко замовити таксі по Хусті або за межі міста, а у всіх відомих вам службах хустського таксі немає вільних машин, скористайтеся інформацією нашого сайту. Тут зібрані цілодобові телефони всіх таксі, тарифи на їх послуги. Хустське Таксі - сторінка з телефонами служб таксі міста Хуст. На сторінці перераховані популярні фірми пасажирських автоперевезень у місті. Ви зможете викликати таксі за вказаними телефонами. Крім традиційної послуги таксі можна замовити не тільки доставку продуктів з магазина або кур'єрські послуги, а й опинившись у складній ситуації, викликати машину з лебідкою або «прикурювачем». Також можна зробити замовлення машини в аеропорт з англомовним водієм, який за додаткову плату проведе екскурсію по Хустові в якості гіда. Основна інформація про служби таксі на нашій сторінці: тариф по місту і за його межами, мінімальна вартість поїздки, наявність послуги «тверезий водій», можливість перевезення тварин або вантажів, чи є в машині кондиціонер. Наш список таксі Хуста буде постійно поповнюється, а інформація про сервіси таксі оновлюється. Основні перевізники Хуста ви знайдете тут. Зателефонувавши диспетчеру таксі ви зможете уточнити тариф і вартість поїздки на таксі по Хусту та за місто. У Вас є можливість залишити свій відгук про роботу даних служб таксі.

Таксі «Приват»
Приват-Таксі в місті Хусті надає якісні та надійні пасажирські перевезення, тарифи на які є оптимальними для всіх клієнтів служби. Вашій увазі представлений широкий автопарк, який задовольнить побажання будь-якого охочого. Ввічливі і порядні співробітники нададуть вам автомобіль в максимально короткий час, навіть у годину-пік. Автомобілі служби завжди чисті і регулярно проходять технічний огляд.
+38 (03142) 5-11-11
+38 (03142) 5-22-22
+38 (067) 979-66-71

Таксі «Радіо-таксі»
Радіо-таксі здійснює перевезення за оптимальними цінами в місті Хуст, та за його межами. Широкий спектр послуг, що надаються службою, припадає до смаку всім клієнтам служби. Здійснюються продуктові замовлення. На ваш вибір представлено широкий спектр автомобілів, які знаходяться у чистоті і справності. Служба працює цілодобово. Штат співробітників складається з відповідальних і порядних диспетчерів і водіїв, які з максимальною відповідальністю поставляться до вашого замовлення і виконають його в максимально короткий термін.
+38 (03142) 5-33-33
+38 (03142) 4-33-33
+38 (03142) 4-51-51
+38 (03142) 5-10-06
+38 (067) 794-17-44
+38 (050) 660-81-66
+38 (067) 999-73-87
+38 (068) 557-62-15

Таксі «Ретро»
Ретро-таксі надає свої послуги в місті Хуст, де за весь час співпраці має велику базу постійних клієнтів, кількість яких неухильно зростає за рахунок низьких тарифів і чудової якості надаваних послуг. Штат співробітників складається тільки з високо кваліфікованих і порядних людей, які врахують всі побажання клієнта і виконають замовлення в максимально короткий час, не дивлячись на час доби. Служба гарантує надійність і високу безпеку пасажирських перевезень.
+38 (03142) 5-20-20
+38 (068) 229-29-29
+38 (063) 186-21-21
+38 (067) 848-84-82
+38 (097) 628-62-88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By yar38
   В Хусті запрацювала нова служба таксі. " Нове Таксі " - це чесні та низькі тарифи. Компьютерізована диспетчерська. Кваліфікований персонал. Чисті авто. Постійним клієнтам гнучка система знижок!!! Кожну 10 поїздку по місту ви сплачуєте тілько подачу машини. Вартість поїздки при замовленні. Ви випили чи купили авто ми з радістью предоставимо вам профессійного водія. У вас корпоратив чи свадьба - це для нас також не проблема. Нас ще не так багато але ми співпрацюємо з іншими водіями і ви ніколи не залишитесь без автівки. Швидка подача та поїздка з таксометром це наше кредо. У вас не виникне проблем з різною вартістью на різних машиних по одному маршруту. Більш  детально на нашому сайті:  https://nove-taksi-khust.webnode.com.ua/
   ( 067 ) 259-55-75
   ( 093 ) 664-64-36
   ( 050 ) 292-50-93


  • By Ужгород та Закарпаття

   Весняна толока в м.Хуст - 7 травня об 11:00
   Не словом, а ділом! Всі ми хочемо жити і відпочивати у чистому місті, але нічого для цього не робимо. Давайте змінювати цю ситуацію. Ніхто крім нас цього не зробить! Щоб змінити місто, потрібно почати з себе!Минулого року ми допомагали на деяких "толоках", а цього року маємо намір створити власну.
   Місце перебування
   Між "Екозовським мостом" та "ЖД мостом", Хуст, Україна
   Початок: 7 травня об 11:00
   Все що потрібно для "Толоки" від Вас:
   - Прийти на акцію 07.05 о 11.00 за к.ч.
   - Бажання допомогти нашому місту стати чистіше.
   - По можливості, пакети для сміття.( Бажано великого розміру та високої міцності)
   - Рукавички.( По бажанню )
   - Принести з собою хороший настрій, запросити веселих та активних друзів.
   Тих хто прийде очікує сюрприз
   Толока проводитиметься за підтримки:
   - Молодіжної організації Актив Хуст;
   - Спільноти Файний Хуст;
   - Інформаційно-розважальної спільноти Пороблено в Україні | Хуст;
   - Мерії міста.
   Організаторами толоки було закуплено:
   - 20 пар рукавичок;
   - 500 пакетів для сміття;
   - 2 блоки солодкої та мінеральної води.
    Запрошуйте своїх друзів, знайомих і рідних. Візьміть з собою хороший настрій і наснагу до роботи. Просимо Вас не залишатися байдужими і допомогти організаторам. А зробити це дуже легко - взяти з собою рукавички для роботи і декілька пакетів для сміття.
   Разом - до кращого майбутнього!
  • By Ужгород та Закарпаття

   Ви хочете швидко замовити таксі по Воловцю або за межі міста, а у всіх відомих вам службах воловецького таксі немає вільних машин, скористайтеся інформацією нашого сайту. Тут зібрані цілодобові телефони всіх таксі, тарифи на їх послуги. Воловецьке Таксі - сторінка з телефонами служб таксі міста Воловця. На сторінці перераховані популярні фірми пасажирських автоперевезень у місті. Ви зможете викликати таксі за вказаними телефонами. Крім традиційної послуги таксі можна замовити не тільки доставку продуктів з магазина або кур'єрські послуги, а й опинившись у складній ситуації, викликати машину з лебідкою або «прикурювачем». Також можна зробити замовлення машини в аеропорт з англомовним водієм, який за додаткову плату проведе екскурсію по Воловці в якості гіда. Основна інформація про служби таксі на нашій сторінці: тариф по місту і за його межами, мінімальна вартість поїздки, наявність послуги «тверезий водій», можливість перевезення тварин або вантажів, чи є в машині кондиціонер. Наш список таксі Воловця буде постійно поповнюється, а інформація про сервіси таксі оновлюється. Основні перевізники Воловця ви знайдете тут. Зателефонувавши диспетчеру таксі ви зможете уточнити тариф і вартість поїздки на таксі по Воловцю та за місто. У Вас є можливість залишити свій відгук про роботу даних служб таксі.
   Послуги-Таксі
   Послуги-Таксі працюють в місті Воловець. Крім основних пасажирських перевезень, служба передбачає екскурсійні тури для великих груп людей. Автопарк служби досить великий, тому байдужим не залишиться ніхто. Штат співробітників нараховує людей виключно професійних, важливих і відповідальних. До вашого замовлення поставляться з розумінням і нададуть автомобіль в будь-який куточок протягом найкоротшого терміну.
   +38 (050) 862-34-82
   +38 (050) 978-55-37
   Таксі «Економ»
   Таксі «Економ» нараховує велику кількість мікробусиків та автобусів. Перевезення можливо також великих груп людей. Комфортні та чисті автомобілі для Вас.
   +38 (095) 477-12-13
   +38 (096) 790-61-28
   Таксі «Воловець»
   Цілодобове таксі у Воловці.
   +38 (067) 710-91-09
   Таксі
   Таксі в місті Воловець успішно здійснює пасажирські перевезення по місту, а також за його межі. Автопарк служби налічує автомобілі на будь-який смак, включаючи авто преміум і «VIP» класів. Тарифи порадують своєю дешевизною, про що розповідають багато постійних клієнтів таксі. Автомобілі завжди знаходяться в чистоті. Водії тверезі і ввічливі. Здійснюється також ряд додаткових послуг, з приводу яких ви можете поцікавитися у диспетчера служби.
   +38 (050) 966-51-76
   Таксі «Воловець»
   Цілодобове таксі у Воловці.
   +38 (050) 202-05-13
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×