Jump to content
Sign in to follow this  
Наташа

Потрібна порада

Recommended Posts

Добрий день. Ось таке питання у меня.Лечіться чи жіночий алкоголізм? або якщо, лягти на лікування в наркологію ця марна трата грошей і часу?

Добрий день. Наскільки я знаю лікуватися, просто довше ніж чоловічий. Ну лікуватися в будь-якому випадки потрібно, визначити з лікарем тяжкість хвороби і як можна швидше почати лікування.

Доброго ранку, дівчатка, ще як лікуватися. У моєї сестри в минулому році помер чоловік, потрапив в ДТП, вона дуже довго не могла з цим змиритися і знайшла вихід з положення, почала дуже сильно піть.Деток у них не було і вона просто днями сиділа у себе в будинку і пила, бачити нікого не хотіла, я ледве ледве вмовила її щоб мені приїхати. Мені дуже довго довелося вмовляти її і вона согласілась.Я відразу ж стала шукати в нашому місті центр в цій області і знайшла хорошу клініку в Закарпатті  https://med-zahid.com.ua/ua/filialyi/narkologichniy-tsentr-uzhgorod/ . Записалася на прийом і ми поїхали. З сестрою поговорили різні психологи, лікар оглянув і призначив на 1,5 місяці лікування. З кожним днем сестричка змінювалася в кращий бік, і це мене шалено радувала, так як теж вірила стереотипам, що жіночий алкоголізм не лечіться.Все закінчилося добре, сестра повернулася до прекрасної, жіночною дівчата.