Jump to content
Sign in to follow this  
Наташа

Потрібна порада

Recommended Posts

Добрий день. Ось таке питання у меня.Лечіться чи жіночий алкоголізм? або якщо, лягти на лікування в наркологію ця марна трата грошей і часу?

 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добрий день. Наскільки я знаю лікуватися, просто довше ніж чоловічий. Ну лікуватися в будь-якому випадки потрібно, визначити з лікарем тяжкість хвороби і як можна швидше почати лікування.

 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Доброго ранку, дівчатка, ще як лікуватися. У моєї сестри в минулому році помер чоловік, потрапив в ДТП, вона дуже довго не могла з цим змиритися і знайшла вихід з положення, почала дуже сильно піть.Деток у них не було і вона просто днями сиділа у себе в будинку і пила, бачити нікого не хотіла, я ледве ледве вмовила її щоб мені приїхати. Мені дуже довго довелося вмовляти її і вона согласілась.Я відразу ж стала шукати в нашому місті центр в цій області і знайшла хорошу клініку в Закарпатті  https://med-zahid.com.ua/ua/filialyi/narkologichniy-tsentr-uzhgorod/ . Записалася на прийом і ми поїхали. З сестрою поговорили різні психологи, лікар оглянув і призначив на 1,5 місяці лікування. З кожним днем сестричка змінювалася в кращий бік, і це мене шалено радувала, так як теж вірила стереотипам, що жіночий алкоголізм не лечіться.Все закінчилося добре, сестра повернулася до прекрасної, жіночною дівчата.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×