Jump to content
akela969

Човни пвх для риболовлі в Ужгороді та с доставкой по області

Recommended Posts

Магазин надувних човнів ПВХ Ужгород. У нашому магазині ви зможете вибрати і купити човен надувний гумовий на будь-який смак і за низькою ціною.
Гумові човни в Ужгороді та с доставкой по області. На одномісні і двомісні човни з підвісним транцем може встановлюватися двигун потужністю до 2,5 к.с.
тел 066-263-74-72 або 068-064-00-13
Човни надувні Ужгород. Збільшити улов і комфорт на риболовлі та полювання за допомогою надувного човна ПВХ - це цікаво, зручно і максимально вигідно.
Човни пвх для риболовлі в Ужгороді та с доставкой по області. Продам надувні човни ПВХ і гумові високоякісні класичні гребні і моделі під мотор.
http://barabashova.at.ua
Надувних човнів ПВХ Ужгород. Робити покупки гумових надувних човнів за низькою ціною завжди приємно і вигідно.
Гумові дешеві надувні човни для риболовлі в Ужгороді та с доставкой по області. Човни надувні ПВХ Скат, Скіф істотно виграють в ціні і не поступаються за якістю відомим брендам Колібрі, Sportex, Adventure, Бриг, Барк, Шторм що також наявні у нас в продажу.
http://lodki-rezinovye.at.ua
Човен надувний гумовий Лисичанка, Лисичанка одномісна гумова Стриж, Лисичанка надувна Язь Чайка, Лисичанка човен гумовий двомісний Язь Чайка Байкал, човен надувний ПВХ Скіф одномісний, Скіф пвх човен двомісний, пвх човен Скіф з навісним транцем, човен пвх Скіф з жорстким транцем, човен пвх Барк, пвх човен Скіф з поворотними кочетами, надувний човен пВХ Скат, Спортекс човен пвх, Колібрі човен пвх надувний.
https://www.youtube.com/watch?v=td1I0wb5F48
У продажу гребні і моторні човни. У продажу надувні човни із ПВХ гребні і ПВХ моторні, ПВХ з навісним транцем і ПВХ з жорстким транцем з гарантією від виробника, клапана на гумові човни всіх типів, ремкомплект і інші аксесуари, Заброди, бахілли, льодобури.
У нас завжди можна купити недорого надійні надувні човни пвх і гумові човни Лисичанки, і наші ціни і асортимент при покупці Вас приємно здивують. Телефонуйте нам прямо зараз 066-263-74-72 або 068-064-00-13.

скиф.jpg

Skif_190_bez_ukl.jpg

Skif_190_Pov_ukl_nastil.jpg

Skif_190_Rez_ukl_bez_nast.jpg

skif_k250t1.jpg

skif-250sl.jpg

лодка пвх.jpg

DSCN1443_2.jpg

lisichanka01.jpg

лисичанка 02.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×