Jump to content
 • Similar Content

  • By Omelyan
   Основним промислом с.Велятино здавна було скотарство. Тут традиційно вирощували худобу, в тому числі й розводили буйволів. Це, у свою чергу, дало поштовх до розвитку  косарства, як елементу скотарства. Косарське ремесло набуло серед населення широкого поширення та протягом століть формувалось як особлива і неповторна традиція села. У селі та околицях були цілі династії косарів, які передавали із покоління в покоління вміння вправно справлятися із косами, і які свого часу цим заробляли собі на хліб.
   Саме тому, виникла ідея започаткування фестивалю косарів, щоб відродити і популяризувати цю давню традицію.
   У програмі фестивалю:
   конкурс на швидкість косіння трави, на найбільший розмах та на якість покосу; конкурс на клепання коси; конкурс на укладання пласту; виступи народних самодіяльних колективів; дегустація велятинських традиційних страв та закарпатських вин; розіграш лотереї для всіх присутніх.

  • By Ужгород та Закарпаття

   Весняна толока в м.Хуст - 7 травня об 11:00
   Не словом, а ділом! Всі ми хочемо жити і відпочивати у чистому місті, але нічого для цього не робимо. Давайте змінювати цю ситуацію. Ніхто крім нас цього не зробить! Щоб змінити місто, потрібно почати з себе!Минулого року ми допомагали на деяких "толоках", а цього року маємо намір створити власну.
   Місце перебування
   Між "Екозовським мостом" та "ЖД мостом", Хуст, Україна
   Початок: 7 травня об 11:00
   Все що потрібно для "Толоки" від Вас:
   - Прийти на акцію 07.05 о 11.00 за к.ч.
   - Бажання допомогти нашому місту стати чистіше.
   - По можливості, пакети для сміття.( Бажано великого розміру та високої міцності)
   - Рукавички.( По бажанню )
   - Принести з собою хороший настрій, запросити веселих та активних друзів.
   Тих хто прийде очікує сюрприз
   Толока проводитиметься за підтримки:
   - Молодіжної організації Актив Хуст;
   - Спільноти Файний Хуст;
   - Інформаційно-розважальної спільноти Пороблено в Україні | Хуст;
   - Мерії міста.
   Організаторами толоки було закуплено:
   - 20 пар рукавичок;
   - 500 пакетів для сміття;
   - 2 блоки солодкої та мінеральної води.
    Запрошуйте своїх друзів, знайомих і рідних. Візьміть з собою хороший настрій і наснагу до роботи. Просимо Вас не залишатися байдужими і допомогти організаторам. А зробити це дуже легко - взяти з собою рукавички для роботи і декілька пакетів для сміття.
   Разом - до кращого майбутнього!
  • By Ужгород та Закарпаття

   Ви хочете швидко замовити таксі по Хусті або за межі міста, а у всіх відомих вам службах хустського таксі немає вільних машин, скористайтеся інформацією нашого сайту. Тут зібрані цілодобові телефони всіх таксі, тарифи на їх послуги. Хустське Таксі - сторінка з телефонами служб таксі міста Хуст. На сторінці перераховані популярні фірми пасажирських автоперевезень у місті. Ви зможете викликати таксі за вказаними телефонами. Крім традиційної послуги таксі можна замовити не тільки доставку продуктів з магазина або кур'єрські послуги, а й опинившись у складній ситуації, викликати машину з лебідкою або «прикурювачем». Також можна зробити замовлення машини в аеропорт з англомовним водієм, який за додаткову плату проведе екскурсію по Хустові в якості гіда. Основна інформація про служби таксі на нашій сторінці: тариф по місту і за його межами, мінімальна вартість поїздки, наявність послуги «тверезий водій», можливість перевезення тварин або вантажів, чи є в машині кондиціонер. Наш список таксі Хуста буде постійно поповнюється, а інформація про сервіси таксі оновлюється. Основні перевізники Хуста ви знайдете тут. Зателефонувавши диспетчеру таксі ви зможете уточнити тариф і вартість поїздки на таксі по Хусту та за місто. У Вас є можливість залишити свій відгук про роботу даних служб таксі.
   Таксі «Приват»
   Приват-Таксі в місті Хусті надає якісні та надійні пасажирські перевезення, тарифи на які є оптимальними для всіх клієнтів служби. Вашій увазі представлений широкий автопарк, який задовольнить побажання будь-якого охочого. Ввічливі і порядні співробітники нададуть вам автомобіль в максимально короткий час, навіть у годину-пік. Автомобілі служби завжди чисті і регулярно проходять технічний огляд.
   +38 (03142) 5-11-11
   +38 (03142) 5-22-22
   +38 (067) 979-66-71
   Таксі «Радіо-таксі»
   Радіо-таксі здійснює перевезення за оптимальними цінами в місті Хуст, та за його межами. Широкий спектр послуг, що надаються службою, припадає до смаку всім клієнтам служби. Здійснюються продуктові замовлення. На ваш вибір представлено широкий спектр автомобілів, які знаходяться у чистоті і справності. Служба працює цілодобово. Штат співробітників складається з відповідальних і порядних диспетчерів і водіїв, які з максимальною відповідальністю поставляться до вашого замовлення і виконають його в максимально короткий термін.
   +38 (03142) 5-33-33
   +38 (03142) 4-33-33
   +38 (03142) 4-51-51
   +38 (03142) 5-10-06
   +38 (067) 794-17-44
   +38 (050) 660-81-66
   +38 (067) 999-73-87
   +38 (068) 557-62-15
   Таксі «Ретро»
   Ретро-таксі надає свої послуги в місті Хуст, де за весь час співпраці має велику базу постійних клієнтів, кількість яких неухильно зростає за рахунок низьких тарифів і чудової якості надаваних послуг. Штат співробітників складається тільки з високо кваліфікованих і порядних людей, які врахують всі побажання клієнта і виконають замовлення в максимально короткий час, не дивлячись на час доби. Служба гарантує надійність і високу безпеку пасажирських перевезень.
   +38 (03142) 5-20-20
   +38 (068) 229-29-29
   +38 (063) 186-21-21
   +38 (067) 848-84-82
   +38 (097) 628-62-88
  • By Ужгород та Закарпаття

   Ви хочете швидко замовити таксі по Воловцю або за межі міста, а у всіх відомих вам службах воловецького таксі немає вільних машин, скористайтеся інформацією нашого сайту. Тут зібрані цілодобові телефони всіх таксі, тарифи на їх послуги. Воловецьке Таксі - сторінка з телефонами служб таксі міста Воловця. На сторінці перераховані популярні фірми пасажирських автоперевезень у місті. Ви зможете викликати таксі за вказаними телефонами. Крім традиційної послуги таксі можна замовити не тільки доставку продуктів з магазина або кур'єрські послуги, а й опинившись у складній ситуації, викликати машину з лебідкою або «прикурювачем». Також можна зробити замовлення машини в аеропорт з англомовним водієм, який за додаткову плату проведе екскурсію по Воловці в якості гіда. Основна інформація про служби таксі на нашій сторінці: тариф по місту і за його межами, мінімальна вартість поїздки, наявність послуги «тверезий водій», можливість перевезення тварин або вантажів, чи є в машині кондиціонер. Наш список таксі Воловця буде постійно поповнюється, а інформація про сервіси таксі оновлюється. Основні перевізники Воловця ви знайдете тут. Зателефонувавши диспетчеру таксі ви зможете уточнити тариф і вартість поїздки на таксі по Воловцю та за місто. У Вас є можливість залишити свій відгук про роботу даних служб таксі.
   Послуги-Таксі
   Послуги-Таксі працюють в місті Воловець. Крім основних пасажирських перевезень, служба передбачає екскурсійні тури для великих груп людей. Автопарк служби досить великий, тому байдужим не залишиться ніхто. Штат співробітників нараховує людей виключно професійних, важливих і відповідальних. До вашого замовлення поставляться з розумінням і нададуть автомобіль в будь-який куточок протягом найкоротшого терміну.
   +38 (050) 862-34-82
   +38 (050) 978-55-37
   Таксі «Економ»
   Таксі «Економ» нараховує велику кількість мікробусиків та автобусів. Перевезення можливо також великих груп людей. Комфортні та чисті автомобілі для Вас.
   +38 (095) 477-12-13
   +38 (096) 790-61-28
   Таксі «Воловець»
   Цілодобове таксі у Воловці.
   +38 (067) 710-91-09
   Таксі
   Таксі в місті Воловець успішно здійснює пасажирські перевезення по місту, а також за його межі. Автопарк служби налічує автомобілі на будь-який смак, включаючи авто преміум і «VIP» класів. Тарифи порадують своєю дешевизною, про що розповідають багато постійних клієнтів таксі. Автомобілі завжди знаходяться в чистоті. Водії тверезі і ввічливі. Здійснюється також ряд додаткових послуг, з приводу яких ви можете поцікавитися у диспетчера служби.
   +38 (050) 966-51-76
   Таксі «Воловець»
   Цілодобове таксі у Воловці.
   +38 (050) 202-05-13
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×