Jump to content
RioLover

Як встановити дверну коробку своїми руками?

Recommended Posts

Якщо ви вирішили самостійно встановлювати коробку, необхідно знати усі нюанси цього процесу. Дверна коробка – це важливий елемент дверної конструкції, що тримає на собі дверне полотно, і від того, на скільки правильно ви все зробите залежить довготривалість експлуатації ваших дверей. Монтаж слід почати з підготовки поверхні, вирівняти нерівності та підігнати стіни штукатуркою. Збирати дверну коробку треба на чистій та рівній підлозі. Також, необхідно вміти правильно підігнати розміри деталей, для цього заміряйте висоту кожного блоку та ширину отвору. Збірка дверної коробки починається з оцінки збігу розмірів, для цього розкладіть деталі по периметру дверного полотна, якщо розміри співпадають можна починати скріплювати деталі.

  Тільки перевіривши наявність зазору для вільного руху дверного полотна, можна приступати до монтажу коробки. Для цього необхідно вставити конструкцію в отвір та закріпити її  болтами та дерев’яними брусками. Відрегулюйте рівень. Після правильної фіксації отвори між стінами та коробкою можна заповнити піною. При цьому потрібно закріпити конструкцію за допомогою розпірок, так як можливий зсув елементів, після висихання піни, їх можна буде зняти.

  Наступним корком буде очищення від зайвих фіксуючих матеріалів та декоративне оформлення. Якщо ви не маєте професійних навиків рекомендуємо скористатись послугами спеціалістів, аби вашіміжкімнатні двері стояли довго та надійно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×