Jump to content
Sign in to follow this  
RioLover

Як відрегулювати двері?

Recommended Posts

 Ніхто не застрахований від дрібних поломок в будинку, особливо, якщо це має відношення до таких часто використовуваних конструкцій як двері. Питання щодо їх правильного врегулювання може бути актуальним в будь-який час. Відрегулювати двері необхідно якщо вони погано закриваються, провисають чи скриплять при русі.

 Найскладнішою ситуацією є регулювання дверей, пов'язана з деформацією коробки. У цьому випадку конструкція піддається найбільшому руйнуванню. Щоб відрегулювати коробку необхідно зняти дверне полотно з петель, провести заміри висоти та ширини і звірити діагональ, щоб легше визначити, де провисла дверна конструкція. Після цього необхідно зміцнити конструкцію додатковими болтами для фіксації.

Найчастіше проблеми виникають з дверними петлями. Якщо похибка не велика, потрібно послабити саморізи, що фіксують пластини фурнітури. При поглибленні більш ніж на 0,5 мм підняти петлі допоможе підкладка, наприклад, з картону. Якщо петлі виступають над полотном, потрібно зняти додатковий шар матеріалу з проблемної зони.

 Якщо двері скриплять, прочистять та змастіть маслом їх деталі. У випадку, коли двері просіли  - внесіть корективи петель.

 Неполадки з закриванням дверей можна усунути скоригувавши положення дверної ручки або ригеля. Якщо ситуація не змінилась перевірте на справність механізм замка.

Дуже часто неполадки з дверима виникають в результаті їх не правильного монтажу, тому, обираючи вхідні двері особливу увагу приціляйте не тільки їх якості, але і професійному монтажу Не маючи жодного поняття як це правильно робиться краще скористатись послугами спеціалістів.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×