Jump to content

Igor23

Користувачі
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Масаж

  Привіт, хто куди ходить на масаж? Хто що може пореклмендувати? Від себе я рекомендую сходити на крутий масаж у місті Львів в салон масажу Наталії Безвуляк https://deluxe-bezvuliak.com.ua . Вам обов'язково сподобається. Майстри одні з кращих у Західній Україні, Усе чудово і на високому рівні. Обов'язково сходіть!
 2. Несколько слов о поколениях ГБО. Лучшим справедливо считается оборудование, которое прекрасно зарекомендовало себя в длительный период времени и позволяет устранить возможные поломки в кратчайшие сроки. Из пяти поколений газобаллонных систем наибольшее распространение получило ГБО 4 . Приобрести его не проблема: все ведущие производители выпускают оборудование 4-го поколения А купить ремкомплект можно в интернет магазине ГБО https://kangaz.com.ua/remkomplekty/remkomplekty-k-forsunkam/. Эксперты говорят, что не стоит особо придираться к двум опциям: к электронному блоку управления и баллону. ЭБУ для газового оборудования обладают схожим функционалом и производится всего двумя компаниями: итальянской AEB и польской AC. Их продукцию используют известные бренды (STAG, Landi, Lovato, Atiker, Digitronic, OMVL). Баллоны выпускают стандартной формы, главное требование к этой детали – наличие гарантии и сертификата качества.
 3. Водоспади Карпат

  Також рекомендую всім подорожуючим по Карпатах записати номер трансфера, який їздить по всіх Карпатах https://gaz66.one/ щоб вас зразу зустріли на вокзалі і ви не витрачали часу і зайвих грошей щоб добратися до готелю. Бо ми недавно стикнулися з такою проблемою вночі і заплатили чималу суму щоб добратися до готелю.
 4. Монтаж натяжних стель в Ужгороді та по всій області. Ціни від 250 грн/м2. Різні види стель: матова, глянцева, двохрівнева, фотодрук. Гарантія 12років. Працюємо тільки з плівками європейських виробників. https://supersteli.com.ua/natyazhni-steli-v-uzhgorodi/
 5. Дуже любимо з чоловіком відвідувати СПА-процедури. Завжди ходимо в цей салон https://bezvuliak.com/spa-poslugy/ Нам він дуже подобається, але цікаво хто ше які салони відвідує? Цікаво послухати.
 6. Мені здається найкраще і найоригінальніше буде це 3Д наливна підлога. Можете подивитися приклади робіт https://super-pol.com.ua/ru/ і вибрати який Вам найбільше сподобається.
 7. Хто може порадити евакуатор по Ужгороді? Дуже багато їжджу по місту і по околицях, тому досить часто потрібен надійний евакуатор. Знайшов в інтернеті компанію https://uaevakuator.in.ua/ua/evakuator-uzhgorod/ . Хтось користувався їх послугами?
×