Jump to content

RioLover

Користувачі
  • Content count

    8
  • Joined

  • Last visited

  1. Шукаєте якісне та довговічне підлогове покриття за приємною ціною? Рекомендуємо ознайомитись з асортиментом інтернет-магазину Door.Lviv.UA. Тут поєднаний багатий вибір відмінного підлогового покриття - ламінату. Ламінат - заслужив велику популярність серед покупців завдяки своїм відмінним експлуатаційним властивостям. Зокрема, ламінат стійкий до пошкоджень, не боїться шкідливого впливу ультрафіолету, не вигоряє на сонці, легко укладається та очищається від забруднень. Серед широкого асортименту магазину, кожен бажаючий зможе легко знайти відмінне поєднання для запланованого інтерєру. Обирайте ламінат потрібного класу, кольору та цінового діапазону. Продукція від провідних вітчизняних та європейських виробників! Відмінне поєднання ціни та якості! Для ознайомлення з повним асортиментом переходьте за посиланням http://door.lviv.ua/pidloga/laminat-lviv Телефонуйте за номерами вказаними на сайті для отримання консультацій та оформлення замовлень. Надfємо послуги доставки та монтажу.
  2. http://door.lviv.ua/mizhkimnatni-dveri - інтернет-магазин вхідних та міжкімнатних дверей, продукція якого поєднує в собі відмінну якість та доступні ціни. В асортименті багатий вибір міжкімнатних дверей різних матеріалів виготовлення, стилів, кольорів та цінового діапазону.Доступні послуги доставки та монтажу.
  3. Якщо ви вирішили самостійно встановлювати коробку, необхідно знати усі нюанси цього процесу. Дверна коробка – це важливий елемент дверної конструкції, що тримає на собі дверне полотно, і від того, на скільки правильно ви все зробите залежить довготривалість експлуатації ваших дверей. Монтаж слід почати з підготовки поверхні, вирівняти нерівності та підігнати стіни штукатуркою. Збирати дверну коробку треба на чистій та рівній підлозі. Також, необхідно вміти правильно підігнати розміри деталей, для цього заміряйте висоту кожного блоку та ширину отвору. Збірка дверної коробки починається з оцінки збігу розмірів, для цього розкладіть деталі по периметру дверного полотна, якщо розміри співпадають можна починати скріплювати деталі. Тільки перевіривши наявність зазору для вільного руху дверного полотна, можна приступати до монтажу коробки. Для цього необхідно вставити конструкцію в отвір та закріпити її болтами та дерев’яними брусками. Відрегулюйте рівень. Після правильної фіксації отвори між стінами та коробкою можна заповнити піною. При цьому потрібно закріпити конструкцію за допомогою розпірок, так як можливий зсув елементів, після висихання піни, їх можна буде зняти. Наступним корком буде очищення від зайвих фіксуючих матеріалів та декоративне оформлення. Якщо ви не маєте професійних навиків рекомендуємо скористатись послугами спеціалістів, аби вашіміжкімнатні двері стояли довго та надійно.
  4. Ніхто не застрахований від дрібних поломок в будинку, особливо, якщо це має відношення до таких часто використовуваних конструкцій як двері. Питання щодо їх правильного врегулювання може бути актуальним в будь-який час. Відрегулювати двері необхідно якщо вони погано закриваються, провисають чи скриплять при русі. Найскладнішою ситуацією є регулювання дверей, пов'язана з деформацією коробки. У цьому випадку конструкція піддається найбільшому руйнуванню. Щоб відрегулювати коробку необхідно зняти дверне полотно з петель, провести заміри висоти та ширини і звірити діагональ, щоб легше визначити, де провисла дверна конструкція. Після цього необхідно зміцнити конструкцію додатковими болтами для фіксації. Найчастіше проблеми виникають з дверними петлями. Якщо похибка не велика, потрібно послабити саморізи, що фіксують пластини фурнітури. При поглибленні більш ніж на 0,5 мм підняти петлі допоможе підкладка, наприклад, з картону. Якщо петлі виступають над полотном, потрібно зняти додатковий шар матеріалу з проблемної зони. Якщо двері скриплять, прочистять та змастіть маслом їх деталі. У випадку, коли двері просіли - внесіть корективи петель. Неполадки з закриванням дверей можна усунути скоригувавши положення дверної ручки або ригеля. Якщо ситуація не змінилась перевірте на справність механізм замка. Дуже часто неполадки з дверима виникають в результаті їх не правильного монтажу, тому, обираючи вхідні двері особливу увагу приціляйте не тільки їх якості, але і професійному монтажу Не маючи жодного поняття як це правильно робиться краще скористатись послугами спеціалістів.
×